100 Kays Ajans Kays Ajans

Sayısal İşler

Mobil Uygulama & Geliştirme

  • Ios | Android | App Gallery
Mobil Uygulama & Geliştirme

Mobil Uygulama & Geliştirme

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar, tüm dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlesine sahip. Öyle ki, tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçirebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan profesyonel destek ise, Kays Ajans mobil uygulama geliştirme ekibimizde.

 
Profesyonel Mobil Uygulama & Geliştirme

Günün dilediğimiz anında, bulunduğumuz yerden dünyayla iletişim kurmamızı sağlayan ve birçok ihtiyacımız için hızlı ve pratik çözümler üretebilen mobil cihazların her geçen gün artan kullanımı dijital dönüşümünün gerekliliğini kavrayan işletmelerin ve kişisel markaların “mobil uygulama geliştirme” sürecinin de dijital pazarlamada önemli bir alan olduğunu kavramasını ve mobil uygulamalar ile hitap ettiği müşteri kitlesinin beklentilerini karşılayarak fark yaratabileceğini görmesine zemin hazırlamıştır.

Onlarca farklı sektörde yüzlerce mobil uygulama geliştiren ve mobil uygulamada trendi ve güncel teknikleri yakından takip etmenin getirdiği dinamizmi sürekli gelişim felsefesinin özü haline getirmeyi başaran profesyonel yazılım ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza yanıt verecek çok fonksiyonlu ve geliştirilebilir mobil uygulama çözümleri üretmenin gururunu yaşıyoruz!

 
İşinizi Mobil Uygulama İle Büyütün

Ülkemizde internet kullanıcılarını günün ortalama 2 saatini mobil cihazlarda geçiriyor, 2019 yılında mobil uygulamalar aracılığıyla yapılan e-ticaret işlemleri artmış durumda ve tüketicilerin B’si televizyon gibi hayatımızda köklü bir yere sahip olan kitle iletişim aracının yerine mobil telefonları koymayı kabul ediyor.

Oldukça basit bu üç veriden de anlayabileceğimiz üzere tüketiciler yalnızca e-ticarete değil “mobil e-ticarete” yönelim halinde ve birçok ihtiyacını mobil cihazların pratik ve hızlı kullanımı ile karşılıyor. Dolayısıyla dijital dünyada artık yalnızca kullanıcı odaklı bir internet sitesi tasarımı ile görünür olmak ya da salt sosyal medya kanalları aracılığıyla potansiyel müşteri kitlemize ulaşmayı hedeflemek, özellikle e-ticaret siteleri için oldukça kısır bir pazarlama stratejisidir.

Tüm bunlara baktığımızda; hizmet alanlarını ya da satışını yaptığı ürün gruplarını dijital dünyaya taşıyarak sektördeki pazar payını artırmak ve işini büyütmek isteyen işletme veya kişisel markaların mutlaka profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olması gerektiğinin altını çizebiliriz.

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayarak işinizi ve en önemlisi markanızı büyütecek bir mobil uygulamaya sahip olmak istiyorsanız mobil uygulama uzmanlarımızla hemen iletişime geçebilir, ilk ve en önemli adımı kays ile atmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

Özel Projeler
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat