100 Kays Ajans Kays Ajans

AyTuEm

ConsFlow

  • Saha Denetim ve Raporlama Uygulaması
ConsFlow

ConsFlow Nedir?

ConsFlow, mekanik bir inşaatın ilerlemesini başından sonuna sahadan alınan verilerle takip edip, raporlayabileceğiniz bir yazılımdır.

ConsFlow 2 bölümden oluşmaktadır. Bunlar her türlü parametre, veri ve kuralın tanımlandığı, raporların oluşturulduğu web uygulamasıyla, inşaat sahasından mühendislerin yaptıkları inceleme ve tespitler sonucunda veri girecekleri mobil uygulamadır.

 
Nasıl Çalışır?

Bir mekanik inşaat (Örneğin bir AVM’nin havalandırma sistemleri ya da bir havalimanının yangın söndürme sistemi) projesinin seviyeleri belirlenir. (İnşaat evresi, ekipman montajı, testler, entegrasyon ve devir teslim.)

Her evrenin şartları, kuralları ve kurulacak ekipmanların ne olduğu sisteme aktarılır. Mobil uygulamada bu veriler kullanıcının karşısına çıkar ve yetkili kişi çok kolay bir şekilde denetimini yapar.

 
Ekipman Listesi

Ekipman listesi, inşaatta montajı yapılacak, kurulum, test ve devir teslimi yapılacak ekipmanların yönetildiği alandır. Buradan ekipmanların eklenmesi düzenlenmesi, raporlanması yapılabilir.

 
Ekipman Özellikleri

Bir ekipman türü için dinamik olarak oluşturulan bölümler ve özelliklere göre veri giriş formları otomatik olarak oluşturulur.

 
Denetim

Sahadan girilen denetim notları, notun türü, kim tarafından oluşturulduğu, kime atandığı, resimler.. bunların hepsi mobil uygulamadan sahadan girilir ve web uygulamasından yetkili kişilerce incelenebilir.

 
Raporlama

Raporlama, sahadan girilen veriler, notlar, resimler ile, bir ekipmanın ilerleyişini, hangi kontrollerin yapıldığını, kim tarafından yapıldığını gösterecek şekilde (projedeki hangi firmaya raporlar iletilecekse sadece O firmanın ya da tüm ortakların logosunu göstericek şekilde otomatik oluşturulur.)

 
Mobil Uygulama

Mobil uygulama, kendisine yetki verilen kişilerin kullanıp sahadan veri girişi amacıyla oluşturulmuştur.

 
Yetkilendirme

Hem web, hem mobil uygulama için çok geniş bir yetkilendirme mekanizmasına sahiptir.

Varlık Yönetimi
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat